Jak rozmawiać z rodziną o tym problemie?

Jestem osoba niepełnosprawna ruchowo. Potrzebuje pomocy w załatwianiu codziennych spraw Niestety zawsze muszę się naczekać Rodzina mówi mi nie mam czasu, kiedy indziej Mart wie się o konsekwencje niedotrzymania terminów, przez pandemie nie załatwię tego osobiście Czy poprosić urzędnika o parę dni zwłoki jak rozmawiać z rodzina o tym

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z portalu ABC Zdrowie,

dzisiaj wszystko się załatwia przez internet ale również proszenie o zwłokę to nic strasznego, każdy to zrozumie i na pewno przełoży terminy. Proszę próbować, życzę powodzenia.