Jak wymodelować okolice bioder i pośladki?

Witam mam 23 lat i ważę 63kg przy wzroście 165kg... czy mam nadwage??? Bardzo w budowie mojego ciała nie podobają mi się okolice bioder i sama pupa.. Co moge zrobic aby je poprawic??? A w dodatku mam bardzo słabo wolę..Proszę o jakieś wskazówki??

Witam,
Nie ma Pani nadwagi,wskaźnik BMI w Pani przypadku wynosi 23,14 co oznacza wagę prawidłową. Bardzo ważne w utrzymaniu prawidłowej masy ciała jest zdrowe odżywianie w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi. W internecie jest mnóstwo ćwiczeń na poszczególne partie ciała, więc wystarczy wybrać to, co Pani odpowiada. A motywację trzeba po prostu znaleźć, jak nam na czymś bardzo zależy i jest to dla nas ważne, powinniśmy mieć w sobie wolę, aby w tym wytrwać.
Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
Natalia Ciesielczuk

Według podanych informacji nie ma Pani nadwagi więc proponuję zdrowe odżywiania i systematyczną aktywność fizyczną. Jeżeli ma Pani taką możliwość to można wspomóc się medycyną estetyczną i nieinwazyjnymi zabiegami Zeltiq by CoolSculpting z głowicą przeznaczoną właśnie na bryczesy.