Jak wyzwolić się od marazmu?

Bardzo proszę o pomoc, bo nie potrafię wyjść z marazmu, do którego wpadłam. Od 3 miesięcy stoję w miejscu. Zaczęło się od przekładania wszystkiego i braku umiejętności podjęcia decyzji, przeniosłam obronę pracy lic. na wrzesień. Od X Zaczęłam po prostu siedzieć w domu. Potemuzalezniłam sie od spania lezenia , tyle. Wyjscie z domu długomizabiera.itak już 2mies.nicnierobie, owszystkoPytamInnych.wychodze ze znajomymi albo rodziną.Nie odpowiada mi ten stan ale trudno mi z tegowyjscibycsamodzielna

Dzień dobry. Nie ma jednego łatwego sposobu na wyzwolenie się z marazmu. każdy człowiek jest inny i z różnych też powodów ten marazm może człowieka ogarnąć. Wychodzi więc na to, że jakaś przyczyna Pani stanu musi być. Istotną informacją jest to, że zatrzymała się Pani w miejscu tuż przed zakończeniem pewnego etapu w życiu i wejściem w kolejny. Być może tu jest problem - z jakiegoś powodu broni się Pani przed tym kolejnym rozdziałem. Ja bym na pani miejscu zapytała się samej siebie - czego się boję, co będzie dalej, co mnie czeka, jak widzę swoją przyszłość, czego chcę w życiu, czy tego samego chcą najważniejsze dla mnie osoby? Życzę wyjścia z marazmu i podniesienia głowy do góry. Pozdrawiam.