Jak zaakceptować dużą ilość partnerów seksualnych partnerki?

Witam Mam problem z iloscia partnerow mojej kobiety.miala osmiu seksualnych partnerow I ma 24lata.kiedys mowila ze byla z nimi bo potrzebowala meskiego ramienia.ostatnio okazalo sie ze byla z wiekszoscia pomimo braku uczucia.seksem zebrala o milosc co jest dla mnie niepojete.co mam o tym myslec?jak to rozumiec?

Witam. Najprawdopodobniej Pana Partnerka ma dość niskie poczucie własnej wartości, które próbowała podnieść zabiegając o zainteresowanie mężczyzn właśnie w taki sposób. Proszę spróbować szczerze z Nią porozmawiać i wyjaśnić przyczynę jej kompleksów. Kobiety postępujące w ten sposób bardzo dużego wsparcia ze strony swoich partnerów oraz stałego poczucia bezpieczeństwa.

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Rozumiem, że źle się Pan czuje z takimi informacjami. To może budzić wyobrażenia o rozwiązłości, niewierności lub powierzchowności uczuć u partnerki. Jednak wygląda na to, że Pana kobiecie nie chodziło o seks, a w każdym razie nie był on na pierwszym planie.
Wiele kobiet używa swojego ciała, żeby zdobyć poczucie bezpieczeństwa, opieki, zainteresowania. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, gdy kobieta ma obniżoną samoocenę nie widzi swoich pozytywnych cech psychicznych czy intelektualnych i podświadomie uważa, że swoim ciałem najlepiej zasłuży na miłość. Takie kobiety zazwyczaj nie stawiają mężczyznom wymagań, nie dają się długo zdobywać. Nie wynika to jednak z ich rozwiązłości, ale z lęku przed samotnością.
Nie chcę nikogo usprawiedliwiać, ale prawdopodobnie Pana kobieta była dość nieszczęśliwa i może właśnie z Panem teraz będzie miała szansę stworzyć związek oparty na prawdziwym uczuciu.

Dzień dobry. Myślę, że bardzo ważne jest to aby odpowiedział Pan sobie szczerze na pytanie dlaczego jest to dla Pana trudne? Jak wynika z Pańskiego opisu,Pana partnerka otwarcie opowiedziała Panu o swoich doświadczeniach (mogła to przecież ukryć) a to moim zdaniem świadczy o jej otwartości i zaangażowaniu. Pozdrawiam.