Jak zaufać swojemu chłopakowi?

Dzien dobry. Flirtowalam z chłopakiem chwile przed wspólnym wyjazdem ze znajomymi na wakacje. Po tym wyjeździe zapytal czy będziemy razem - jak się później okazało, przed wyjazdem spal ze swoją przyjaciolka (nie jeden raz) I chcial z nią cos więcej, ale po wyjeździe się rozmyślił. Aktualnie wynajmuje mieszkanie razem z nią i dwoma innymi kolegami. W trakcie bycia razem okazało się, że oklamal mnie także w kwestii rozmow z nia - nie mówił, że się spotykają, że rozmawiaja w nocy. Nie wiedziałam o niczym. On mówi, że zaluje, ja nie wiem jak mu zaufać...

Dzień dobry, dziękuję za wybranie ABC Zdrowie. Z opisu widać, że chłopak trochę się Panią bawi. Parafrazując staropolskie powiedzenie "Tego kwiatu jest pół światu", powinna Pani się przestać zamartwiać albo dalej flirtować, tak jak napisała Pani na początku, bo flirt do niczego nie zobowiązuje a daje dużo zadowolenia i przyjemności. Jeżeli po dłuższym czasie ustalicie, że będziecie się spotykać na poważnie no to wtedy podejmiecie decyzję. Życzę powodzenia.