Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kocham go, chcę być z nim - co zrobić?

Byłam z chłopakiem 3 mies. Kłóciliśmy się, ale bardzo go kochałam. Pewnego dnia postanowiłam zerwać (bo się nie układało). Bardzo cierpiałam. Po ok. pół roku napisał. Były to moje urodziny. Złożył mi życzenia. Potem pisał kilka razy typu: co tam?, jak tam? itp. Pisaliśmy ogólnie o wszystkim, tylko nie o "nas". Nagle przestał pisać. Nie wiem, co robić. Czy może teraz moja kolej, żeby napisać? Jeśli napisać, to co? Kocham go, chcę z nim być, ale nie wiem, co robić? ;(

KOBIETA ponad rok temu

Czy warto do siebie wracać po rozstaniu?

Witam!

Rozstania są trudnymi okresami w życiu. Późniejszy kontakt z osobą, do której żywiło się uczucie, również nie należy do łatwych. Były partner utrzymywał z Panią pewien kontakt. W tej chwili zależy tylko od Pani, czy dalej chce Pani kontynuować tę znajomość i w jakiej formie.

Warto byłoby z Nim porozmawiać i wyjaśnić sobie, czego oboje oczekujecie w obecnej sytuacji. Jeżeli chce Pani utrzymywać kontakty z byłym Partnerem w określonej formie, powinna mu Pani o tym powiedzieć. Pozwoli to Wam na wyznaczenie granic relacji i pozbycie się lęku i niepewności związanych z kontaktem.

Pozdrawiam

Psycholog w Szpitalu Powiatowym w Otwocku na oddziale rehabilitacji neurologicznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy