Konflikt i zmiana zachowania u partnera

myślę ze za bardzo go zmęczyłam..ciągle dzwoniłam i miałam tez pretensje..;/nie sadze żeby nagle przestał kochać..nie mówi mi tego bo o to ciągle pytałam i powiedział ze go mecze..od kolegów tez się odwraca...nie tylko ode mnie...on nie panuje nad emocjami nie wiem co się dzieje..wybucha gniewem, na nic niema ochoty nawet z kolega nie chce rozmawiać...ciężko

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!

Napisała Pani dość enigmatyczną wiadomość, ale domyślam się, że podejrzewa Pani, iż zmiana zachowania partnera, jego chłód emocjonalny, zdystansowanie uczuciowe wynikają z tego, że za bardzo absorbowała Pani partnera swoją osobą, często telefonowała do niego, chciała zapewnień miłości z jego strony. To wszystko mogło faktycznie spowodować, że Pani partner poczuł się zmęczony związkiem i zachowuje się tak jakby jego uczucia do Pani ostygły. Zastanawiające jest jednak to, że Pani partner zmienił swoje zachowanie nie tylko wobec Pani, ale także wobec znajomych, kolegów. Być może ma jakiś problem, o którym nie chce mówić, może coś go trapi, może z czymś nie daje sobie rady, tłumi emocje w sobie, a potem wybucha niepohamowanym gniewem. Niestety, drogą wirtualną nie da się odgadnąć, co Pani partnerowi dolega i czy rzeczywiście coś dolega w sensie klinicznym. Proszę szczerze porozmawiać z partnerem w cztery oczy i spróbować się dowiedzieć, co jest przyczyną jego nagłej zmiany zachowania. Mam nadzieję, że uda się Pani porozumieć z partnerem, tym bardziej, że czas świąt sprzyja życzliwości, cierpliwości i zrozumieniu. Trzymam za Państwa kciuki!

Pozdrawiam i życzę powodzenia!