Kontakt z byłym partnerem

WITAM MAM PYTANIE DO PSYCHOLOGA -SNIL MI SIE MOJ BYLY PARTNER Z KTORYM MAM CORKE I WOGOLE SIE NIA NIE INTERESUJE ZAWSZE WYMUSZAM NA NIM JAKIES PRZENTY CZY KONTAK Z CORKA-DODAM ZE WROCIL ON DO SWOJEJ BYLEJ KOBIETY Z KTORA MA SYNA Z NIM MA BARDZO DOBRY KONTAKT I OPIEKUJE SIE NIM- MAM PYTANIE ODNOSNIE SNU KTORY MIALAM -MOJ BYLY PARTNER WE SNIE PRZYKLADAL SOBIE NIEMOWLECE UBRANKA PRZYTOLAL SIE DO NICH ,BYLY TO UBRANKA ROZOWE-W TYM SNIE ZAPYTALAM CZY ONA URODZI CI CORKE?? CO TO ZNACZY

Witam,
nie jesteśmy,niestety wróżbitami i nie odpowiadamy na pytania "co oznacza sen",ale niewątpliwie jest oznaką Pani dalszego zainteresowania a także niepokoju związanego z osamotnieniem przez mężczyznę i poczucia krzywdy,na którą Pani nie zareagowała być może sprzeciwem,ale poczuciem winy.Jeżeli chciałaby pani przepracować swój problem i móc bez niepokoju realizowac się w zyciu zgodnie z potrzebami,zachęcam do kontaktu z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie

Sny ujawniają często wypierane emocje, czy przemyślenia, których nie dopuszczamy do siebie w trakcie dnia, na jawie. Możliwe jest, iż Pani sen jest oznaką nieprzepracowanego żalu, być może braku bezpieczeństwa czy też pewnej wypieranej zazdrości o obecną partnerkę Pani ex oraz ich dziecko. Polecam dopuścić do siebie pewne przemyślenia i wnioski oraz - jeśli zdecyduje Pani, iż jest taka potrzeba - zasięgnąć porady psychologa. Taka konsultacja będzie pomocna, aby przepracowała Pani skrywane uczucia i pozbyła się ich - a przez to wróciła do równowagi i spokoju psychicznego. Powodzenia.