Kryzys w związku po 2 latach

Witam. Czy moj związek ma jeszcze jakoms szanse? Od 2lat spotykam sie z pewnym facetem i od roku zmienił on prace i od tej pory zaczeło sie wszystko psuc, spotykamy sie tylko z pią.na sob. I sporadycznie w tyg. Duzo mu pomagam finasowo i ogul. Ale od tamtej pory on juz mnie nie przytula, na pytanie czy mnie kocha odp. Tak, ychy, no, pewnie itp. Nawet wspułżycie trwa krucej niz kiedys, zadko daje mi buzi itd. A jak chce sie sama do niego przytulic to sie odsówa mowiąc ze mu niby goroncą itp.

Mgr Agata Kulpa-Kulpińska

Szanowna Pani,
warto porozmawiać z partnerem o tej zmianie, którą Pani zauważyła i o tym czego Pani potrzebuje (czułość, uwaga).
Jeśli związek nadal będzie miał niesatysfakcjonującą formę to decyzja będzie należała do Pani odnośnie zakończenia znajomości.

Takie dystansowanie się faktycznie wskazuje na jakiś rozpad relacji partnerskiej. Warto o tym porozmawiać Powiedzieć o swoich uczuciach i potrzebach, zapytać o przyczynę tego stanu rzeczy,m a także pytać partnera o jego uczucia i oczekiwania. Wyjaśnienie pomoże Pani dowiedzieć się , co się dzieje i co można zrobić, by poprawić sytuację lub by poradzić sobie z rozstaniem.