Leczenie nerwicy lekiem Setaloft a wzrost ciśnienia i ataki paniki

Mam stwierdzoną nerwicę. Kilka razy miałam ataki paniaki z przyspieszonym pulsem, wzrostem ciśnienia. Poza tym żle sie czuje w Kościele, pociągu i windzie, choc nie zawsze tak jest. Dostałam Setaloft 50, przez 7 dni po pół tabletki potem po całej. Po wzięciu 3 tabletek dostałam ataku paniki i kołatania serca, wzrostu ciśnienia. Nie wiem czy mam go brac dalej? czy to lek nie dla mnie

Witam Panią,
to, że po 3 dniach zażywania leku, do tego we wprowadzającej, mniejszej dawce, nie skończyły się Pani problemy i objawy nerwicy nadal się pojawiają nie jest niczym niepokojącym.
Skuteczność leku można ocenić po znacznie dłuższym okresie jego brania, jest to czas różny zależnie od specyfiku, lekarz powinien udzielić Pani wyczerpującej informacji w tym względzie.
Proszę dać sobie i lekarzowi i lekowi czas na zadziałanie, gdyby po miesiącu stosowania nie zauważyła Pani żadnych efektów lub pojawiły się niepokojące skutki uboczne, proszę skonsultować się z prowadzącym lekarzem.
pozdrawiam
Edyta Kołodziej Szmid

Szanowna Pani lek Setaloft jest skuteczny ale niesie za sobą ryzyku różnych skutków ubocznych, warto aby Pani udała się do lekarza który lek przepisał i opisała wszystkie objawy na tej podstawie lekarz oceni czy to normalna reakcja organizmu cy też należałoby zmienić sposób leczenie. To zbyt ważka sprawa aby moż
na ją było rozstrzygnąć taka formą komunikacji, niezbędna jest wizyta