Lęk o zdrowie mamy i samookaleczanie się

Problem dotyczy powrotu cięcia się ,nasilających się lęków i myśli ss.Ciągle się boję ze stanie się coś mojej mamie. Znowu zaczyna przeradzać się w kontrolowanie z mojej strony i sprawdzanie. Terapia się nie odbywa, w tym trudnym dla mnie okresie zostałam sama z problemami.Prawdopodobnie zostaje oddział dzienny PS.Tylko jest problem w postaci osoby która ma w nim uczestniczyć. Wycięła mi bardzo niemiły numer. Obawiam się ze spotkanie się i kontakt z nią może znowu przysporzyć problemów mi. Dzięk

Warto, żeby najpierw rozwiązała Pani trudna sytuację, bo terapia może nie przynieść oczekiwanych efektów, jeśli będzie Pani trudno lub będzie Pani zahamowana w powody przeszłych, niewyjaśnionych zajść. Może warto porozmawiać o tym ze swoi terapeutą lub osoba kierująca na Oddział Dzienny?

Witam,
proszę się nie obawiać, po to jest terapia i terapeuci, żeby stworzyć optymalne warunki do rozwiązywania problemów. Jeśli to możliwe i terapeuta uważa za wskazane to warto próbować powrócić na oddział dzienny. Pozdrawiam.