Lęk przed jazdą w autobusie

bardzo proszę o odpowiedź na moje pytanie jestem kobietą w wieku 52 lat.od kilku lat nie mogę sobie poradzić z lękiem przed jazdą w autobusie,w samochodzie.Jeżdżę do pracy 25 km.Wsiadając do autobusu boję się ,że nie dojadę do domu,Każde nierówności doprowadzają mnie do strasznej paniki przejawiającej się ostatnio płaczem i nerwami.Nie wiem co mam ze sobą zrobić

Objawy lękowe- takie, jak opisane przez Panią- są objawami nerwicowymi poddającymi się psychoterapii. Zachęcam do zgłoszenia się do specjalisty, psychologa, psychoterapeuty i wspólnej pracy nad radzeniem sobie z lękiem, napadami paniki, a także ich przyczynami.