Mały apetyt a chęć przytycia

Witam. Mam 20lat, 160cm wzrostu i ważę 43kg, bardzo mi to przeszkadza i chciałabym przytyć ale mam bardzo mały apetyt a właściwie jego brak... jestem mamą co wiąże się z wieloma obowiązkami, co dzień chodzę na spacery. bardzo chce przytyć ok 10kg ale nie mam ochoty jeść.. myślałam żeby brać jakieś środki na apetyt, ale zupełnie nie wiem jakie..

Witam,
proszę spróbować zwiększyć ilość posiłków w ciągu dnia. Tzn jeść nawet 5-6 dziennie o małej objętości, a poprostu stopniowo zwiększać ilość. Ewentualnie może Pani spróbować z produktem takim jak apetizer, ale nie wiem na ile on pomoże.

Witam serdecznie,

Suplementy ,,na apetyt'' działają dość słabo. musi się Pani przemóc i więcej jeść. Proponuję mniejsze porcje ale częściej. Poczałkowo może to być trudne i niechęć do jedzenia nadal będzie ale z czasem przyzwyczai Pani swój organizm i zacznie on domagać się pożywienia. Metodą małych kroków można osiągnąć swój cel!:)

Powodzenia!

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk