Mąż chce spróbować z inną: czy zgodzić się na taki układ?

Witam. Proszę o odpowiedź, czy mogę zgodzić się na pojście mężą do prostytutki? Jestem pierwszą jego kobietą, on moim pierwszym nie. Mam 34 lata, on 29. Jesteśmy ze sobą już 10 lat, a 4 w małżeństwie. Ma duże potrzeby seksualne. Często odwiedza strony porno. Nie zadowalam go. Chce sprawdzić jak jest z inną. Uważa, że może być tam tak fajnie, że mu się to za bardzo spodoba. Kiedyś było nam lepiej w seksie, teraz podupadł, ja nie mam takiej ochoty jak kiedyś, zajęta domem, dwójką dzieci, niedoceniona przez męża, którego mało obchodzą sprawy dzieci. Ciągle słyszę, że w tym i owym jestem zła, beznadziejna w seksie też. I już mi się nie chce wtedy. Mało kiedy mam orgazm, mąż skupia się na sobie, na swoich doznaniach, zajmij się "nim", czemu nigdy nie zaczynasz - mówi. On też zapomniał o grze wstępnej, a gdy jej nie ma, nie czuję się dobrze. Chcę naprawić nasze małżeństwo, bo teraz przeżywa kryzys, ale chciałabym też usłyszeć czułe słówka, których mąż nie używa. Może gdyby poszedł do prostytutki, to wiedziałby czego chce...i ta jego ciekawość. Czasem mi pokazuje jakąś panią i mówi o niej wprost, co ma akurat na myśli. Proszę o poradę.
34 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Powinna Pani się poważnie zastanowić czego Pani tak naprawdę chce. Nikt nie udzieli Pani podpowiedzi, co powinna Pani zrobić.
Zachowanie męża jest niepokojące i wymaga szczerej rozmowy z partnerem. Ciekawość to jeden z powodów, dla których mąż interesuje się innymi kobietami. Być może zmieniła Pani swój wygląd po porodach, być może wkradła się nuda. Dodatkowo zaczęła nakręcać się spirala między Państwem, tzn mąż nie okazuje zainteresowania Panią, jak Pani tego oczekuje. Pani jest przkro, odpycha go, zapewne licząc że to go zmieni. Tego typu zachowania odciągają jego od Pani, i tak w koło.
Zgoda na seks z inną kobietą powinna być bardzo przemyślana. Istenieje bowiem ryzyko, że mężowi spodoba się tego rodzaju "zabawa", Pani później może mieć żal, czy nawet odczuwać wstręt do niego.  Ze względu na kryzys w związku isnieje dodatkowe ryzyko oddalania się od siebie.
Musi znać Pani swoją wartość i postępować zgodnie ze swoim sercem oraz sumieniem.
Pozdrawiam.