Możliwość powrotu do siebie po zdradzie i rozstaniu

czy jest mozliwosc wrocenia do siebie po zdradzie i rozstaniu

Dzień dobry!

Tak, część par powraca do siebie, przepracowują temat zdrady, wychodzą z kryzysu i odbudowują związek.
Jednocześnie jednak część par rozstaje się bezpowrotnie.

Pozdrawiam!

Mgr Justyna PiÄtkowska

Witam.
Jak najbardziej możliwym jest powrót do normalnego życia po zdradzie i rozstaniu. Tutaj kwestią zasadniczą jest kwestia przeżycia straty i adaptacja do nowego stanu rzeczy. Również czas jest sprzymierzeńcem, bo choć to, wydawałoby się, błahe powiedzenie - czas leczy rany, to jednak jest to czynnik, który je zabliźnia i pozwala się zdystansować do zaznanych przeżyć.
Pozdrawiam