Mrowienie dłoni a stres

Witam, mam 23 lata, dziś mialem bardzo przykry poranek- mam ojca który jest alkoholikiem :( wieczne awantury w domu, wytrzymywałem to bardzo dlugo, dzis podczas jednej z nich zaczałem sie trząść, ciezko oddychac ale w przyśpieszonym tempie, dodatkowo nie mogłem zgiąć dłoni, czułem jedynie mrowienie. Ustapilo to samo po 5minutach, lecz pozniej byl atak płaczu. Co robic? Nie chodzi mi o chorobe ojca-alkoholizm ale o mnie, czy moze byc to cos powaznego? Z góry dziekuje za odpowiedz.

Witam,

objawy, które Pan opisuje powstały w wyniku stresu, stąd może pojawić się przypuszczenie, że mogą mieć charakter nerwicowy. Może się Pan udać do Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie może Pan skorzystać ze wsparcia lekarza psychiatry, psychologa i psychoterapeuty. W między czasie może Pan skorzystać z wizyty u lekarza rodzinnego, który zleci Panu badania w celu wykluczenia chorób fizycznych.

Pozdrawiam
Ewa Czernik