Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napady gniewu i problem z kontrolowaniem emocji przy drugiej kuracji izotretynoniny

Biorę drugą kurację izotretynoiny. Moja skóra jest bardzo cienka, podrażniona i bardzo czerwona... . Z tego powodu ciągle płaczę, mam napady gniewu, nie kontroluję swoich emocji... . Wiem, że to przez ten lek, ale mam pytanie jak z tym walczyć? Czy to minie po terapii? Czy powinnam udać się do psychologa? Pozdrawiam. :(
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Miłość od pierwszego wejrzenia częściej przytrafia się mężczyznom

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Trudności w opanowaniu i wyrażaniu emocji płaczliwość, napady złości nie muszą być ubocznym efektem kuracji lekowej. Być może jest to wtórny uboczny efekt choroby (związany z jej przeżywaniem i wymagającym leczeniem). Zachęcam do spotkania z psychologiem i zdiagnozowania realnych przyczyn trudności. Specjalista pomoże Pani poradzić sobie z nimi.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy