Napady lęku i wrażenie snu na jawie u 14-latka

witam mam 14 lat i od 2 miesięcy zmagam się z problemem. Cały czas wydaje mi się jakbym był w jakiś śnie mam napady lęków wydaje mi się jakby nic wokół mnie nie istniało i bardzo się boje proszę o szybką odpowiedź specjalistów co mi dolega i jak mogę się tego pozbyć lub kiedy mi to samo przejdzie z góry dziękuje ps. boje się o tym powiedzieć rodzinie bo pomyślą że jestem jakiś inny :(
14 LAT ponad rok temu

Witam Cię. Dziś o godz.19 w Radio + będę mówiła na ten temat. A tak naprawdę proponuję szczerze porozmawiać z rodzicami. Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska

Dzień Dobry,

Samoistnie lęk nie przechodzi.

Najlepszą metodą poradzenia sobie z lękiem, jest wchodzenie w lęk, pomimo lęku..
Pomocnym w tym byłaby konsultacja diagnostyczna i podjęcie terapii poznawczo-behawioralnej.

Porozmawiaj, proszę z Mamą na ten temat, na pewno Mama Cię zrozumie
i będzie chciała Ci pomóc.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com