Nastrój pięciolatka a rozwód rodziców

Dzien dobry,mam pyt.do psychologow dzieciecych.Mam wnuczka ktory w styczniu skonczy 5 lat.Jego rodzice sa w trakcie rozwodu.Sad ustanowil,ze maly moze jezdzic do swojego ojca 2 razy w tyg i co drugi weekend.Po ostatniej wizycie wnuk opowiada o tym co tam robil.Zaniepokoil mnie rysunek wnuka.Narysowal czarna kredka swojego zadowolonego tate i obok siebie b.smutnego.Na rysunku tata bawi sie pitolkiem-slowa wnuka.Co robic w tym przypadku?

Witam
Należy natychmiast wnieść sprawę do sądu
o ograniczenie kontaktów z dzieckiem
i z wnioskiem o przebadanie dziecka
przez biegłego psychologa sądowego
lub o badania w RODK.
Rysunek dziecka proszę zachować
i przedstawić jako dowód.
Można też dołączyć do toczącej się sprawy
rozwodowej – mama dziecka powinna
skonsultować to z adwokatem.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią. To zrozumiałe, że to co Pani zobaczyła na rysunku niepokoi Panią. Ważne, że nie przechodzi Pani obok tego obojętnie. W tej sytuacji najważniejszy jest Pani wnuczek. Potrzebna jest tu pomoc specjalisty, który podpowie jakie kroki (i w jakiej kolejności) należy podjąć. Myślę, że może Pani skorzystać z telefonu 116 111. Kontakt telefoniczny umożliwi zadanie Pani ważnych pytań. Pani z kolei uzyska odpowiedzi na nurtujące Panią pytania. Telefon prowadzi od lat organizacja, która pomaga dzieciom http://fdds.pl/
Pozdrawiam Panią