Natrętne myśli u 29-latka

Witam Mam 29 lat jestem świeżo po ślubie mam ogromny problem z którym walcze od 2008 roku ale jeszcze nie byłem u specjalisty próbowałem się przełamać ale nie udało się potrzebuje pomocy. Mój problem polega na tym że dręczą mnie mysli które zmuszają mnie do powtarzania czynnosci po 2, 3 razy nie wiem co się dzieje ale nie da się tak żyć. W chwili obecnej nie moge nawet jeździć autem bo się boje ze moge cos komuś zrobić a najgorsze ze nie pamiętam jak jade co było 2 min temu prosze o pomoc pilnie

Witam,
Problem związany z tak nasilonym niepokojem proszę powierzyć specjaliście.Może wynikać z zachwianej pewności siebie i zamienianie jej na coś przeciwnego:skłonności do perfekcjonizmu.To zagraża rozwojem natręctw,więc nie warto zwlekać.
Proszę zadbać o siebie.

Dzień dobry, jeżeli problemu o których pan pisze utrzymują się od dłuższego czasu zachęcam do kontaktu ze specjalistą. W pierwszej kolejności proszę się udać na konsultację psychologiczną, po wstępnej diagnozie psycholog zaleci dalsze kroki postępowania. Może to być psychoterapia być może przy wsparciu farmakoterapii. Pozdrawiam.