Niedowaga u 21-latka

Witam! Mam problem z niedowagą. Mam 21 lat jestem mężczyną liczącym 172cm a waże tylko 58kg. Jestem zaniepokojny moją wagą. Regularnie ćwicze na siłowni, trzymam się diety, przyjmuje odżywki węglowodanowo-białkowe a moja waga utrzymuje się cały czas na tym samym pułapie. Chciałbym się dowiedzieć czy w walce z niedowagą można stosować hormon wzrostu? Czekam na odpowiedź!

Witam, prawdopodobnie dostarcza Pan zbyt mało kalorii przy zwiększonym wysiłku fizycznym, potrzebuję więcej danych, ile razy w tygodniu Pan ćwiczy i przez jaki czas.