Niedowaga u 22-latka

Witam.Mam problem związany z wagą. Mam 22 lata jestem mało aktywnym fizycznie mężczyzną. Przy wzroście 170cm moja waga wynosi 46kg. Badania podstawowe wyszły mi całkiem dobrze, a lekarz powiedział, że taki mój urok. Jaka może być przyczyna tak drastycznej niedowagi?

Witam, najpierw należałoby przeprowadzić wywiad żywieniowo - zdrowotny, spisać 7-dniowy jadłospis i przeliczyć go w odpowiednim programie dietetycznym. Na tej podstawie będzie można ostatecznie powiedzieć czy jest pan niedożywiony i robi jakieś drastyczne błędy dietetyczne czy faktycznie "taki Pana urok"...ale w tym celu radzę udać się do specjalisty od spraw żywienia.