Obniżenie nastroju, smutek i brak sensu życia po złamaniu nogi

3 lutego minie rok jak złamałem nogę, 10 miesięcy leczenia,(noga nie wróciła do sprawności - jestem kaleką)... życie na Zus-ie skończyło się 1 listopada 2013 roku... z pracy oczywiście zostałem zwolniony. Od tego momentu nie umiem nigdzie ruszyć, nic ze sobą zrobić, nie chce mi się żyć, znowu muszę szukać pracy do której nie wiem czy pójdę jeśli ją znajdę, nie mam siły na nic, nic mnie nie cieszy, często płaczę, nie śpię po nocach, przegrałem życie, zostawcie mnie wszyscy w spokoju:(((((((

Witam. Rozumiem, że jest ciężko i smutno. Ale dopóki będzie Pan miał takie nastawienie to nie będzie dobrze. Jedynie Pana samego nastawienie moze wpłynąć na Pana życie.
Życzę powodzenia (nie połamania nóg) ;-)
Magdalena Brabec