Obsesyjna miłość do byłej dziewczyny

Ja pomóc osiemnastoletniemu bratu uwolnić się od myśli o byłej dziewczynie i seksie z nią. Mój młodszy brat był mądrym i dobrym człowiekiem dokąd nie związał się z pewną dziewczyną. Ten związek tył bardzo burzliwy pełen namiętności nie był oparty na wzajemnym szacunku i trosce o siebie na wzajem.Mimo tej emocjonalnej huśtawki jaką fundowała mu jego dziewczyna tkwił w tym związku nie pomagały tłumaczenia, zaniedbał naukę i pasję, teraz go rzuciła na dobre on ciągle ją kocha,myśli, mówi o niej.

namowic(bardzo delikatnie, nie wymuszac i nie radzic) go na konsultacje psychologiczna (jedna) gdzie dowie sie wiecej na temat mechanizmow za tym stojacych i podejmie decyzje co dalej.poza tym przyda mu sie czyjas zyczliwa obecnosc i akceptacja bez rad tzw."dobrych".brat pewnie jest dorosly i sam moze sobie pomoc szukajac odpowiedniego wsparcia, pomocy...pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza