Odstawianie amfetaminy u 26-latka

Da rade oszukać umysł odstawiając amfetaminę, przyjmując inny znacznie słabszego agonistę receptorów DA?. Chcę uniknąć, neurastenii, apatii, niechęci. Modafinil nie działa, metylofenidat lekko pobudza ale daje dysforię, silniej wiąże niż amfetamina i ją wypiera odrazu, dając efekt nagłego odstawienia.

Zachęcam do skorzystania z pomocy ośrodka terapii uzależnień. Nie tylko w kontekście efektów odstawiennych, ale także, by nauczyć się na psychologicznym poziomie radzić sobie z nimi i regulować emocje bez użycia substancji psychoaktywnych.