Odżywianie po diecie warzywno-owocowej

Witam! Mam 29 lat i przez ostatnie lata trochę się zaniedbałam. Chciałabym teraz oczyścić swój organizm i zrzucić nadprogramowe kg. Robię obecnie kurację warzywno-owocową Ewy Dąbrowskiej. Zdecydowałam się na 4 tygodnie, niebawem ją ukończę. Udało mi się zrzucić trochę kg. Chciałabym zapytać co mogłabym włączyć do jadłospisu po jej zakończeniu (planuję wprowadzić zdrowy styl odżywiania), aby kontynuować dalej oczyszczanie organizmu z toksyn i przy okazji pozbyć się kilku kg?

Należy jeść ryby, orzechy, pestki, zielone warzywa, czerwone warzywa, owoce, oliwę z oliwek, pełnoziarniste produkty zbożowe, rośliny strączkowe, chudy nabiał, jaja itd.
Proporcjonalnie 1/2 talerza powinny zajmować warzywa (ziemniaki to nie warzywa tylko węglowodany w tym kontekście), 1/3 talerza to węglowodany (naprzemiennie ziemniaki, ryż, makaron, kasza , 1/6talerza białko (ryba, jajko, ser, mieso : indyk, kurczak, kaczka bez skóry, polędwiczki wieprzowe, owoce morza, wołowina )