Omamy związane z molestowaniem

dowiedziałem się ze mam omamy ze mój kuzyn mnie molestowal jak byłem maly.a ja u niego nawet nie spalem tak mi mama mówila i jego mama byłem u psichatry i mi powiedział ze to omamy a ja kiedyś bralem narkotyki wczoraj ogladalem film i tam facet molestowal dzieci i miał rodzine a ja myslalem ze pedofile nie mogą mieć dzieci pomuscie zle się czuje bo teraz dalej mi się wydaje ze tak było

W przypadku stwierdzonych w przeszłości objawów takich, jak omamy można przypuszczać, iż doszło do ich nawrotu po okresie dłuższej lub krótszej remisji (braku objawów). Film, jaki Pan oglądał mógł być na tyle stresującym przeżyciem, że"włączył" u Pana to, co w przeszłości zostało "uśpione". Dlatego też polecam udać się do lekarza psychiatry, który wprowadzi odpowiednie metody terapeutyczne w celu zniwelowania pojawiających się omamów.

Witam, proszę kontynuować spotkania z lekarzem psychiatra oraz stosować się do jego zaleceń.Pozdrawiam serdecznie