Partner nawiązuje kontakty z innymi dziewczynami

Jak przemówić chłopakowi do rozsądku i skłonić go do podjęcia terapii? Jesteśmy razem od półtora roku, od roku mieszkamy razem.. Od około 11 miesięcy ma problem z pisaniem do innych "chętnych dziewczyn" znalezionych w internecie, próbowałam już dosłownie wszystkiego, proszę o radę!

A tak poważnie, nie zatrzyma Pani nikogo na siłę. Jeżeli partner nie potrafi, nie chce być lojalny wobec Pani, to nawet zaciągnięcie go siłą na terapię niewiele da. Powinna sobie Pani odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak rozpaczliwie chce Pani zatrzymać kogoś, kto nie szanuje Pani uczuć.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Uważam, że to Pani bardziej niż,, chłopak,, potrzebuje terapii. Zgadzam się w całej rozciągłości z opinią przedmówczyni.