Płacz i cierpienie po rozstaniu z chłopakiem

Zostawił mnie chłopak, nie umiem sobie z tym poradzic. Nie potrafię bez niego żyć! Nie mogę przestać płakać i cierpieć. Od czasu rozstania na portalu społecznościowym nawiązuje nowe znajomości z osobami (gl dziewczynami) co zawsze złe o nich gadal. Przez to cierpie jeszcze bardziej;( zastanawiam się czy nie odebrać sobie życia... To co przezywam jest nie do zniesienia. Bol jest ogromny. Zostalam sama i nie mam nikogo ;( bolesne wspomnienia utrudniają życie...

Szanowna Pani,

rozumiem ból i rozpacz jaką Pani w tym momencie przeżywa. Zachęcam jednak do poszukania dla siebie wsparcie, proszę Pamiętać, że nie jest Pani sama i nawet w tak trudnej sytuacji może Pani liczyć na pomoc. Niepokojące jest to, że pisze Pani o myślach samobójczych, jeśli będą się one nasilać, proszę bez wahania zgłosić się do najbliższego szpitala i poprosić o konsultację z lekarzem psychiatrą. W momencie dużego smutku i poczucia beznadziei, rozwiązaniem jest rozmowa z kimś bliskim, jeśli nie ma Pani takiej osoby w swoim otoczeniu, może Pani skorzystać z telefonu zaufania - 0 116 123, linia czynna jest od poniedziałku do piątku od 14-22.

Pozdrawiam

W przypadku pojawienia się myśli samobójczych konieczna jest konsultacja psychiatryczna. Proszę nie zwlekać. Stan, w którym teraz się Pani znajduje nie musi trwać wiecznie!
Pozdrawiam!