Poczucie odrzucenia, bezsilność a możliwe dolegliwości

Co to jest jaka jest przyczyna i co z tym zrobić ?.Od miesiąca zauważyłam u siebie niepokojące zmiany. Są to:zaburzenia emocjonalne,obniżenie samopoczucia, obniżenie poczucia własnej wartości, poczucie bezsensu i beznadziejności, poczucie odrzucenia, brak sił i motywacji do działania, napady obżarstwa. Jak nie zjem śniadania jest okay i mogę nie jeść nawet cały dzień ale jak już zjem śniadanie nie mogę już zapanować nad jedzeniem. Jem bez przerwy co popadnie pomimo że nie jestem głodna

Dzień dobry, przyczyny pani objawów mogą być różne, jeżeli utrzymują się od dłuższego czasu zachęcam do konsultacji psychologicznej, psycholog postawi diagnozę oraz zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.