Podjadanie i uczucie głodu

Mam ogromny problem z przejadaniem się. Wiecznie jestem głodna.A gdy się najjem do syta to znowu strasznie śpiąca. Zaczeło się po porodzie ,wtedy gdy karmiłam synka.Gdy wyssał z piersi mleko zaczynałam odczówać głód ,a robił to często .Trwało to przez prawie rok. Mineło cztery lata jak mały już nie ssie piersi a głód został.Jem co popadnie i oczywiście tyje.Bardzo proszę o jakąś pomoc.Pozdrawiam.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Pomocnym może być uregulowanie pór posiłków- 5do6 na dzień, małe porcje niskokaloryczne. Warto skonsultować się z psychologiem który określi czy nie są to początki bulimii.Pozdrawiam