Pory spożywania posiłków

Witam posiłki należy spożywać co 3 h czy między podwieczorkiem a kolacja mogą to być 2-2,5h? Gdyż śniadanie jem o 8 ll o 11 obiad 14 podwieczorek 17 i kolacja 19.20

Witam Panią
Taki rozkład posiłków jest prawidłowy, ale zależny jest również od Pani trybu życia. Proszę pamiętać, że pierwszy posiłek powinien być spożyty nie później niż godzinę po obudzeniu się, natomiast kolacja 2-3 godziny przed snem.
Istotny jest także skład ilościowo-jakościowy posiłków.
Pozdrawiam serdecznie