Próba samobójcza i ataki agresji u męża

moze kojarzycie pisalam juz kilka razy o mezu ktory ma napady agresji...potem placze...2tygtemu sie wyprowadzilam,tydzien temu probowal sie zabic ,obecnie jest na zamknietym oddziale psychiatrycznym...swiat sie nam zawalil.Jak mu przywrocic chec do zycia?mamy male dzieci potrzebujemy go zdrowego takiego jak kiedys...zanim zaczol miewac napady ??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Pytania te powinna Pani skierować do lekarzy psychiatrów z oddziału, na którym przebywa Pani mąż. Nie ma recepty dobrej dla wszystkich. Zaburzenia psychiczne są zbyt skomplikowanym zagadnieniem.