Problem z kontaktem z wnuczką

nie wiem czy moje poszło. Mam problem chyba ze sobą, rok oiekowałam się nowonarodzoną wnuczką, mieszka z rodzicami w Austarali, rozmawiamy trochę przez skypa co mama utrudnia odwracając jej uwagę w strone konurencyjne telewizji czy tableta. Potrarfi powiedzieć do dziecka po angielsku, ze babcia jest' potwór' i wtedy dziecko boi się zbliżyć, Córka była kochana,obawiam się ze to tęsknota taką twardzielkę z niej zrobiła a nawet agresora w naszą stronę. Dziecko słyszy awantury oni nie słuchają

Witam. Proponowałabym rozmowę ze specjalistą psychologiem, aby dać sobie czas na zrozumienie sytuacji, w której się pani obecnie znajduje. Takie rozmowy zawsze przynoszą ulgę. Pozdrawim

Witam Panią, tak trudna sytuacja, zapewne jest dla Pani bardzo przykra i szuka Pani rozwiązań. Zachęcam Panią do rozmowy ze specjalistą: psychologiem, psychoterapeutą. Będzie wówczas okazja do podzielenia się z problemami które są takie męczące. Myślę, że podczas pracy ze specjalistą znajdzie Pani rozwiązanie tak trudnej sytuacji. pozdrawiam serdecznie
A.Aleksandrowicz