Problemy w małżeństwie po stracie dziecka

Jestem z mężczyzną od 13 lat a znamy się od30-tu.W dzieciństwie miał wypadek , spadł z pierwszego piętra na beton i miał ogromnego guza z którym nikt nic nie zrobił(jest widoczne zniekształcenie czaszki). Po burzliwym dzieciństwie była próba samobójstwa i więzienie. I w tym momencie pojawiłam się ja w nieco innym już znaczeniu.Zmienił się nie do poznania,pracowity i zaradny cód chłopak. po 3 latach zdecydowaliśmy się na dziecko które nam zmarło i od tego się zaczeło. błagam o pomoc

Witam. Prosze udac się do psychologa bądź podjąć psychoterapii zamiast tego typu kontaktu ze specjalistą. Dostanie wtedy Pani lepsza pomoc a problem o którym Pani pisze może być poważny.
Magdalena Brabec

Proszę zgłosić się do ośrodka terapii osób zmagających się z utratą dziecka (jest takich kilka w Polsce) lub do terapeuty pracującego z parami po stracie dziecka. Psychoterapia, przepracowanie traumy i odbudowanie relacji małżeńskiej jest najskuteczniejsza metoda poradzenia sobie w podobnej sytuacji.