Problemy ze skrajnym egoizmem u 20-latka

Witam, jestem 20 letnim meżczyzną i podejrzewam u siebie problemy ze swoim skrajnym egoizmem. Przejawia się on głównie przez lenistwo i zaniedbywanie obowiązków. Sprawia to że moje rodzinne życie się trochę sypie i nie wiem czy jest to w ogóle sprawa dla lekarza?

Witam,

Dla lekarza sprawa nie jest, natomiast jeżeli przeszkadza Ci to w życiu, jak najbardziej jest dla terapeuty. Jeśli się zdecydujesz, zapraszam do gabinetu.

Pozdrawiam

Witam. Bardzo Pan samokrytyczny :-) Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą albo coachem w celu omówienia Pańskiego sposobu funkcjonowania, nauki samodyscypliny oraz motywowania się do pracy. Lekarz medycyny póki co nie będzie potrzebny. Pozdrawiam i życzę powodzenia!