Przemoc psychiczna w domu stosowana przez dziadka

Witam. mam podobna sytułacje w domu tylko w role kata wszedł dziadek. Jestem w wieku 27 lat chce załozyc swoja rodzinne ale jak zyc w takim domu gdzie byle pierdoła a wojna jakby nie wiadomo co ciagle słysze ty K... ty ci...., wyp......, ty tutaj nie masz nic,wyzabijam was wszytkich . co robic??? brak mi sił fizycznie i psychicznie :(

Cóż, można spróbować porozmawiać z dziadkiem, czyli poprosić go o rozmowę. W trakcie rozmowy proszę przedstawić, jak Pani się czuje. Gdyby to nie skutkowało, cóż może dobrze będzie wyprowadzić się?

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam,
może Pani szukać pomocy w ośrodkach zajmujących się pomocą ofiarom przemocy jak np. niebieska linia. Warto zapewne byłoby także pomyśleć o psychoterapii dla siebie, która pomogłaby Pani odzyskać siły, stanąć na własne nogi. Pozdrawiam.