Przewidzenie po obudzeniu

witam wczoraj wieczorem gdy juz zasnelam moj maz mie obudzil podnoszac glowe zobaczylam pajaka na scianie ale moj maz odpowiedzal mi ze nie ma tam pajak czy moge sie czegos obawiac po taki zajsciu

Jeśli było jednorazowe, nigdy nie pojawiały się podobne objawy (widzenia rzeczy, których inni nie widzą, słyszenia czegoś, czego inni nie słyszą itp) i nie powtórzyły się od tego czasu, można uznać to za incydentalne doświadczenie. Jeśli jednak objawy będą się powtarzać lub nasilać, warto skonsultować się z lekarzem.