Przygnębienie, samookaleczanie, unikanie kontaktów towarzyskich i płacz

Witam. Mam problem. Otóż, ciągle chodzę smutna, przygnębiona, prawie cały czas płacze. Nie ważne jak bardzo sie staram, nie mogę przestac myslec o zlych wspomnieniach i nie mogę sie z niczego cieszyc. W gre wchodzi tez samookaleczanie, unikam kontaktow towarzyskichvi dosłownie nie mogę sie doczekac śmierci, czuje ze nie jestem nikomu potrzebna. Dlaczego tak sie dzieje i co z tym robić?

Witam. Proszę niezwłocznie zgłosić się po pomoc do psychologa, psychologa terapeuty i psychiatry. Czeka Panią długa praca nad zrozumieniem dlaczego tak się dzieje u Pani. Warto spotkać się ze swoimi emocjami i dać im możliwość pozytywnego realizowania. Powodzenia