Przyrost tłuszczu na brzuchu

Witam nie wiem dlaczego mi przyrasta tłuszcz tylko na brzuchu nigdzie więcej nie wiem co mam robić jezdziłam na rowerze ćwiczyłam a brzuch i opona wciąż zostaje mam 65 lat dziękuję pozdrawiam.

Lokalne zgromadzenie tkanki tłuszczowej jest trudne do pozbycia się. Czasami dieta nie wystarcza. Może trzeba pomyśleć o redukcji tej tkanki przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej, np. intralipoterapii lub kriolipolozy. Dobrze byłoby się zdiagnozować w gabinecie medycyny estetycznej.