Rozpad małżeństwa przez osoby trzecie

Witam Moje małżeństwo sie rozpada i to na dobre a wszystko przez to ze wtrazaja sie osoby trzecie tzn teściowa i przyjaciółka żony. Nakrecaja żonę aby nie chciala wrócić a wiem ze chcialaby dla dobra dziecka ktore mamy. Probowalem rozmawiac z żoną ale ona nie chce rozmawiać. Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Jak temu zaradzić zeby dala sobie przetłumaczyć ze sluchanie trzecich osob nic nie da?

Witam. Nie pisze Pan o co chodzi, bardzo zdawkowo. Może tak Pan myśli, że to namowa trzecich osób bo nie chce pan myśleć, ze to żona nie chciałaby wrócić, albo wrócić tylko dla dziecka co pan wie, a dla siebie samej nie chce. Tego nie wiadomo jak jest, wiadomo jednak, ze żona nie wraca. Jak będzie chciała wrócić to na pewno nie bedzie nikogo słuchać.