Rozpoczęcie pracy a utrata libido

Witam, jestem w zwiazku od 6 lat. Pół roku temu poszłam do pracy i nie wiem czy to od tego ale przestalismy się kochać z moim chlopakiem nie mam pojęcia co sie dzieje. Kocham go i on mnie tez kocha ale po pracy jemy obiad i siadamy przed tv, kochamy sie może raz na dwa tyg i tyle czasem w ogolę, co mam zrobić jak pobudzić moje libido!! pomocy nie chce żeby mój związek się rozpadł z tego powodu.

Witam, należałoby sie bardziej przyjrzec państwa relacji i przyczynie rzadkich kontaktów seksualnych. Pisze Pani o sobie, a jakie potrzeby ma partner i jak on przezywa Państwa rzadkie zbliżenia? Odpowiedzi na te pytania są bardzo ważne, aby Panisteu pomoc, dlatego zachęcam Was wspólnie do wizyty u seksuologa, lub psychoterapeuty. Pozdrawiam