Rozstania w związkach

Witam, jestem po trzech związkach, które się rozpadł y za każdym razem odchodziła kobieta. Były to specyficzne relacje bo od krótkiej znajomości zaraz mieszkaliśmy razem już jak poważna para z obowiązkami. Zawsze też kobiety te korzystały z każdej możliwej pomocy do póki się źródło np finansowe nie skończyło. Ostatni związek był szczególny pełen radości zadowolenia i dwóch nagłych konfliktach tj sytuacji gdzie nagle partnerka odchodzi z tym ze za drugim razem nie wraca do domu a zrywa przez Face

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie jest pytanie lub zdefiniowany problem na który mógłbym udzielić odpowiedzi, dlatego nie jestem w stanie pomóc.

Witam. Najlepiej rozstrzygnąć to w bezpośrednim kontakcie ze specjalistą żeby w relacji z Panem zobaczyć więcej jak to jest. Są zawsze w człowieku rzeczy, myśli, zachowania z których nie zdajemy sobie sprawy a mają wpływ na nasze relacje.
Magdalena Brabec