Silna tęsknota za partnerem a brak kontaktu z rodziną

witam z chłopakiem spotykam sie dwa dni w tygodniu z mama mało co gadam a siostrami tez mało nie chce mi sie jesc płącze mysli jakies inne mam niż serce jak mysle o nim to płacze z teskonty z kolezankami sie nie spotykam roboty nie mam szkołą mam co dwa tygodnie w weekend

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Najwyraźniej bardzo Pani brakuje dobrego i bliskiego kontaktu z innymi. Jednocześnie coś sprawia, że trudno po ten kontakt sięgnąć. Chłopak nie może zastąpić wszystkich bliskich.
Myśli inne niż serce zdarzają się często, kiedy się człowiek w sobie pogubi. Proponuję skorzystać z konsultacji psychologicznej. Wtedy będzie Pani mogła bardziej rozeznać, jak nawiązać lepszy kontakt z innymi.
Z rodziną niezawsze jest łatwo, ale niemożliwe, żeby nie było w Pani otoczeniu życzliwych osób.

Proszę skorzystać z pomocy psychologa. Podobne objawy mogą wskazywać na depresje, dlatego warto nie zwlekać- diagnoza i podjęcie leczenia daje dobre rokowania na szybka poprawę stanu zdrowia i funkcjonowania, a tym samym odzyskanie energii i poczucia radości.