Skutki zdrowotne jedzenia nasion kawy

Witam, Chciałbym zapytać o skutki zdrowotne jedzenia nasion kawy - czy mogą mieć one jakieś niepożądane działanie na człowieka? Mam na myśli normalne, wypalone ziarna kawy takie jak do przyrządzania kawy, lecz zamiast spożywania jej w postaci napoju, jedzenia ich np. polanych gorzką czekoladą. Z góry dziękuję za odpowiedź, Krzysztof

Witam Pana,

Szczerze to nie słyszałam aby ktoś jadł ziarna kawy. Zapewne kilka ziarenek nie zaszkodzi ale zalecam picie naparów a nie spożywanie czystych ziaren.

Pozdrawiam