Sposoby na zwiększenie wagi u etomorfika

nazywam sie Dominik jestem etomorfikiem nie moge pszytyc co mam zrobic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By Pan przytył, Pana dieta powinna być bogata w kalorie. Należy jednak unikać (pomimo ich wysokiej kaloryczności) fast foodów, słodyczy czy słodzonych napojów. Ponadto proszę unikać stresu oraz dbać o odpowiednią ilość snu.