Spotykanie się z byłym kochankiem a kryzys w małżeństwie

Witam, kilka lat temu w naszym związku pojawiła się zdrada. Ze strony żony. Żona zerwała kontakty z tamtym mężczyzna i dalismy sobie 2 szanse - dla siebie i dziecka. Kilka miesięcy temu ten mężczyzna wrócił w nasze życie, co żona dość długo ukrywała. A jak sie dowiedziałem twierdziła, że to tylko znajomość. Niestety okazało się, że tamten facet cały czas mówił do zony o swojej miłości. Teraz chce się ze mna spotkać żona tamtego mężczyzny, by cos mi pokazać. Czy jest sens sie spotykać? Dziekuję.

Witam. Tylko by się pan bardziej zadręczał i pograżał spotykając się, ale to musi być pana decyzja czy pan chce czy nie.
Magdalena Brabec

Zależy co Pan chce osiągnąć. Na pewno warto porozmawiać z żoną, powiedzieć o swoich oczekiwaniach potrzebach, a także jasno i wyraźnie postawić granice.
Dobrym pomysłem byłoby także spotkanie z terapeutą małżeńskim, które doprowadzi albo do podjęcie terapii małżeńskiej i renegocjacji kontraktu małżeńskiego albo do mediacji rozstaniowej.