Spożywanie rozmrożonej fasolki szparagowej

Wczoraj zrobiłam sałatkę z zieloną fasolką szparagową z mrożonek, rozmrażałam ją niecałe 10 minut w mikrofalówce kiedy wyciągnęłam była gorąca, niestety zapomniałam ją ugotować, jadłam ją wczoraj wieczorem i dzisiaj rano, przeczytałam dzisiaj że na surowo jest trująca, czy to że ją rozmroziłam i była dość gorąca oznacza że nie mam się czym martwić bo bardzo się przestraszyłam.

Nie ma powodów do zmartwień. Jeśli od wczoraj nie miała Pani żadnych dolegliwości od strony przewodu pokarmowego to nic się nie stało. Następnym razem najlepiej nie rozmrażać w mikrofalówce tylko zamrożoną fasolkę wrzucić na gotującą się wodę. Świetnie się w ten sposób ugotuje i będzie gotowa do jedzenia.