Stan skrajnych emocji

Co mniej więcej kilka miesięcy przechodzę przez skrajne stany. Wyróżniam 3 etapy - 'dół' z okaleczaniem,płaczem,atakami paniki i złości,niejedzeniem,niemyciem,zasypianiem wyłącznie,gdy jest już jasno; euforia - wiara w Boga,nauka,sport,dbanie o urodę, uczucie że mogę wszystko i że nie będzie więcej załamań; oraz normalny - zero uczuć, ambiwalentny stosunek do świata. Jestem introwertykiem,więc nie wyżalę się przyjaciółce ani psychologowi. Co to może być? Jak radzić sobie SAMEJ? Pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam serdecznie, Objawy, które opisałaś mogą sugerować między innymi zaburzenie depresyjne - jednak wiarygodna diagnoza drogą internetową nie jest możliwa. Moim zdaniem, mimo Twojej niechęci, wskazana byłaby wizyta u psychologa lub psychiatry. Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Faktycznie stan, w którym jest Pani, budzi niepokój i bardzo dobrze, że pisząc o swoich objawach, szuka Pani pomocy, bo ta pomoc jest Pani potrzebna.
Potrzebuje Pani pomocy specjalistycznej psychologicznej, bądź psychoterapeutycznej
i psychiatrycznej, celem zdiagnozowania Pani symptomów.

Proszę nie zwlekać i zrobić ten pierwszy krok, by pozwolić sobie na umiejętne radzenie sobie..., czego Pani serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com