Stan skrajnych emocji

Co mniej więcej kilka miesięcy przechodzę przez skrajne stany. Wyróżniam 3 etapy - 'dół' z okaleczaniem,płaczem,atakami paniki i złości,niejedzeniem,niemyciem,zasypianiem wyłącznie,gdy jest już jasno; euforia - wiara w Boga,nauka,sport,dbanie o urodę, uczucie że mogę wszystko i że nie będzie więcej załamań; oraz normalny - zero uczuć, ambiwalentny stosunek do świata. Jestem introwertykiem,więc nie wyżalę się przyjaciółce ani psychologowi. Co to może być? Jak radzić sobie SAMEJ? Pozdrawiam.
ponad rok temu

Co zrobić, gdy sen nie przychodzi?

Nie możesz zasnąć? Przekręcasz się z boku na bok? Obejrzyj filmik i dowiedz się, co robić w takiej sytuacji. Ekspert podpowiada, jak sobie pomóc, kiedy sen nie przychodzi.

Witam serdecznie, Objawy, które opisałaś mogą sugerować między innymi zaburzenie depresyjne - jednak wiarygodna diagnoza drogą internetową nie jest możliwa. Moim zdaniem, mimo Twojej niechęci, wskazana byłaby wizyta u psychologa lub psychiatry. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Dzień Dobry,

Faktycznie stan, w którym jest Pani, budzi niepokój i bardzo dobrze, że pisząc o swoich objawach, szuka Pani pomocy, bo ta pomoc jest Pani potrzebna.
Potrzebuje Pani pomocy specjalistycznej psychologicznej, bądź psychoterapeutycznej
i psychiatrycznej, celem zdiagnozowania Pani symptomów.

Proszę nie zwlekać i zrobić ten pierwszy krok, by pozwolić sobie na umiejętne radzenie sobie..., czego Pani serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty