Stosowanie diety Montignaca

Witam, Zacząłem stosować dietę Montignaca.Czuję się na niej dobrze ale nie wiem czy ta dieta jest zdrowa i czy mogę ją stosować przez dłuższy czas.Dodam jeszcze że dosyć intensywnie ćwiczę na siłowni oraz aeroby.Ważę 88kg przy 170cm wzrostu

witam
to niezły wybór, chociaż jako dietetyk widzę dużo niekonsekwencji w doorze produktów tłuszczowych, które akurat są węglowodanowe. Jednak oprócz braku logicznej konsekwencji i ewentualnych trudności w stosowaniu, związanych z tym, przypuszczam, że nie wyrządzi szkody przy dłuższym stosowaniu.
Przy okazji zaproponuję test genetyczny z wieczystą opieką wirtualnego dietetyka i trenera ruchu, dzięki czemu może Pan mieć nieograniczony w czasie monitoring odżywienia organizmu i bilans ruchowy. zapraszam: http://www.arkadia-klinika.pl/index.php/normalizacja-wagi-ciala